Fryzjer Warszawa

Fryzjer Warszawa

Fryzjer – rzemieślnik zajmujący się zgodnie z życzeniami klientów strzyżeniem włosów, ich pielęgnacją, układaniem, farbowaniem, myciem, dekoloryzacją.
Fryzjer posiada wiedzę i umiejętności istotne do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych oraz strzyżenia włosów, ale potrafi również dokonać analizy kolorystycznej i przeprowadzić zabieg koloryzacji. Fryzjer Warszawa zna zasady sprzedaży i ekspozycji artykułów fryzjerskich, potrafi ocenić je pod względem jakościowym i estetycznym. Fryzjer zna też podstawy komunikacji z klientem, które są bardzo istotne w tym zawodzie.
MODNE FRYZURY ~ ZDROWE WŁOSY ~ PIĘKNE KOLORY STYL – WYGODA – KLASA
Salon fryzjerski to miejsce spotkań klientów, pełne ciepła, życzliwości i spokoju. Można poczuć się tu wyjątkowo, w miłej i przyjaznej atmosferze odpocząć od codzienności, zrelaksować się i skorzystać z bogatej oferty salonu fryzjerskiego po której Państwo wypiękniejecie.
Nasz salon to najnowsze trendy fryzjerstwa i profesjonalna obsługa w atmosferze przyjemnej muzyki, świeżo parzonej kawy i wygodnej sofy.
Nasi fryzjerzy i fryzjerki to doświadczona i profesjonalna kadra zajmująca się fryzjerstwa damskim, męskim i dziecięcym.
Wyczarują z pasją i zaangażowaniem nowy wizerunek naszych klientów. Nasi styliści pomogą w doborze fryzury, podkreślą niepowtarzalny i indywidualny styl tak w strzyżeniu, jak i modelowaniu oraz kolorystyce włosów. W naszej pracy korzystamy z profesjonalnych kosmetyków. Dbamy o intensywną pielęgnację i odmładzanie włosów. Polecamy sprzedaż specjalnych, profesjonalnych kosmetyków indywidualnie dobranych, do każdego rodzaju włosów klienta.
STRZYŻENIE
MODELOWANIE
STYLIZACJA
PIELEGNACJA
REGENERACJA
KOLORYZACJA
Lśniące włosy… głęboki kolor… to idealne uzupełnienie nowej fryzury. Nasi fryzjerzy to doświadczeni koloryści. Pomogą dobrać odcień włosów adekwatnie do Państwa oczekiwań.
UCZESANIA OKOLICZNOŚCIOWE
W naszym salonie znajdziecie Państwo inspirację na fryzurę, odpowiednią do każdego ważnego wydarzenia w swoim życiu.
Fryzury formalne i fantazyjne uczesania. Na spotkanie biznesowe i czerwony dywan. Na ślub, chrzciny, komunię, studniówkę, sylwestera… imieniny cioci.
Kok, warkocz, loki, upięcia… dopasujemy fryzurę do okoliczności i osobowości.
Tak by w tym szczególnym dniu nasz klienci czuli się wyjątkowo.
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.
Pragniesz pięknie wyglądać, marzysz o koku, upięciu na bok, lokach a może warkoczu.
FRYZJERSTWO DZIECIĘCE
Wiemy, jak sprawić, by Państwa dziecko przezwyciężyło lęk przed strzyżeniemwłosów i chętnie usiadła w fotelu fryzjerskim.
Każde dziecko, i małe, i większe, znajdzie u nas coś dla siebie:
– modną fryzurę
– bajki na ekranach przy fotelach fryzjerskich
– fascynujący kącik dla oczekujących
– słodki poczęstunek
Zapraszamy do salonu fryzjerskiego w Warszawie, ze zgiełku ulicy do przytulnego miejsca relaksu i spokoju jakim jest nasz Salon Fryzjerski.
Gwarantujemy, że dzięki naszym profesjonalistom, konkurencyjnym cenom, oraz przyjemnej atmosferze, wrażenia będą pozytywne, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.